06 OCTOBER 2020   l   EVENTS

Runners’ lab pakt uit met livestream BK 10km op de weg: “Atleten verdienen die aandacht”

Zondag vindt het Belgisch kampioenschap 10 kilometer op de weg plaats. Afgaande op de deelnemerslijst wordt het ontegensprekelijk de sterkst bezette editie in jaren. De wedstrijd zal daarom live gestreamd worden op de Facebookpagina van Runners' lab.

De sport, en dus ook de atleten, kreeg rake klappen door het coronavirus. De voorbije zomer had nochtans een topzomer moeten worden wat betreft sport. Helaas bleef er niet veel over van die o zo drukke wedstrijdkalender. Nu de sport aan een comeback bezig is, is elk duwtje in de rug meer dan welkom. Daarom zorgt Runners’ lab voor een mooie primeur door de samenwerking aan te gaan met AVLO en het BK 10 kilometer op de weg van zondag live in beeld te brengen, want ondanks de weelde aan topatleten laten de nationale mediakanalen dit BK 10 kilometer op de weg links liggen. Omdat wij bij runners’ lab het lopen een warm hart toedragen en de sport mee(r) in de kijker willen zetten, zal de wedstrijd volledig in beeld gebracht worden op onze online kanalen, een absolute primeur voor ons als loopspeciaalzaak.

Zowel bij de mannen als bij de vrouwen hoeft u niets hoeft te missen van de titelstrijd, want spannend wordt het zonder twijfel. Soufiane Bouchikhi, Belgisch kampioen in het veldlopen, Isaac Kimeli, WK-finalist op de 5.000m, Nina Lauwaert, nationaal recordhoudster op de uurloop, en ga zo maar door. Quasi de hele Belgische top van het afstandslopen zal zondag in Lokeren aan de start verschijnen en de onderlinge strijd aangaan.

"Bindende factor zijn tussen recreatieve sport en topsport"

Koen Wilssens, CEO van Runners’ lab, is bijzonder opgetogen over het evenement. “Runners’ lab bestaat dit jaar 40 jaar. Wij zijn ontstaan vanuit een passie voor atletiek en uit het willen verhelpen van blessures bij alle lopers. Daarom blijven wij tot op vandaag onze roots niet verwaarlozen en willen we de Belgische atletiek, en het afstandslopen in het bijzonder, nog eens in de kijker zetten. Het is en blijft de moeder der sporten en deze atleten verdienen de nodige aandacht voor de passie en energie die ze in hun sport steken. Wij zijn graag de bindende factor tussen recreatieve sport en topsport d.m.v. ondersteuning van wedstrijden zoals dit BK 10km. Wat een toppers hebben we zondag aan de start, een nooit gezien deelnemersveld. We kijken al uit naar de mooie duels en hopen zo dat we alle lopers kunnen motiveren om van deze mooie sport te genieten. Ik wens alle deelnemers veel succes en maak er een spannend duel van!”

Praktische info

Vanaf 15u30 zal het hele gebeuren live te volgen zijn op de Facebookpagina van Runners’ lab. Het startschot bij de dames klinkt om 15u45 en zal volledig in beeld gebracht worden met de deskundige commentaar, van Bashir Abdi, de Belgische recordhouder op de marathon. Om 17u is het de beurt aan de mannen waar meer dan een handvol atleten kans maakt op de Belgische titel. Ook bij hen zal de titelstrijd volledig in beeld gebracht worden tot na de prijsuitreiking. Blijft u dus veilig en warm thuis, wij zorgen ervoor dat u niets van het hele gebeuren moet missen.
De komende dagen stellen we u graag de topfavorieten voor, dus hou onze online kanalen goed in de gaten. Doe jij zondag ook mee en zoek jij nog een geschikte wedstrijdschoen? Neem snel een kijkje in onze webshop en bekijk ons aanbod met de allersnelste wedstrijdschoenen.
Deze livestream werd mede mogelijk gemaakt door Firelight, de audiovisuele partner van de wedstrijd.

Tags: Livestream, BK 10 kilometer, wemoverunners

Deel dit artikel


the latest news

WEBSHOP

Find Your Run: Met de juiste loopschoen gaat elke 'run' vanzelf

Dan eens een lange duurloop, de keer daarop een pittige intervaltraining en als apotheose: ‘raceday’. Haal het maximale uit je inspanning door het juiste type van loopschoenen te kiezen. Of beter gezegd: Find Your Run.

Tags: Find your run, Brooks

TEAM RUNNERS' LAB

Highs and lows, het lot van elke atleet (deel 2/2)

Eerst keihard lopen, dan keihard met je hoofd tegen de muur lopen. Of de omgekeerde volgorde. It’s all part of the journey. Wij vroegen aan de adviseurs bij Runners’ lab niet ‘of’ zij ooit zulke momenten ervaarden. Wel hoe ze die ervaarden. Lees mee.

Tags: #teamrunnerslab

“Zacht en heel comfortabel”, de nieuwe New Balance Fresh Foam X 880 scoort bij een breed publiek

Geapprecieerd door lopers van alle niveaus. De New Balance Fresh Foam X 880v13 komt tegemoet aan de noden van zowel beginnende als goed geoefende lopers. Lees hier wat deze loopschoen zo geliefd maakt.

Tags: New Balance


Maak een afspraak

DE GROOTSTE LOOPSPECIAALZAAK VAN BELGIË