30 OCTOBER 2020 l RUNNERS' LAB
#keeponrunning en boost je gezondheid
We just got 2020d, again. Het jaar 2020 zal de geschiedenisboeken ingaan als het jaar waarin miss Corona de plak zwaaide. Met nog twee maanden te gaan zet Runners lab vastberaden zijn tegenaanval in door iedereen aan te zetten meer te bewegen.
Actief het virus bestrijden
Onze visie is simpel: Een sportieve geest in een sportief lichaam, daar is een virus moeilijk tegen bestand. Daarom willen we iedereen motiveren om te blijven bewegen en zo je gezondheid een boost te geven. Met thuis te blijven zitten beperk je de verspreiding van het virus ongetwijfeld, maar dat alleen is niet voldoende. Door te (blijven) bewegen gaan we ook op een actieve manier het virus een kopje kleiner maken zodat het hopelijk van zijn voetstuk valt.
Tijd voor actie, wij steunen je!
Ons actieplan is zowaar nog eenvoudiger: We geven een positieve noot aan het jaar 2020 door gedurende 20 dagen maar liefst 20% korting te geven op onze kledingcollectie in de webshop*. Met deze uitzonderlijke korting willen we iedereen alvast aanmoedigen om ons goede voorbeeld te volgen en er de komende weken veilig op uit te trekken voor een wandeling of looptocht.
De eerste termijn is inmiddels al verstreken, maar niet getreurd want deze actie werd met 20 dagen verlengd. Ook nu onze winkels sinds 1 december opnieuw open zijn, blijft deze actie doorlopen. Zowel bij een bezoek aan onze winkels, als in de webshop geniet je t/m 12 december nog altijd van 20% korting op loopkledij! Gebruik de actiecode ‘keeponrunning2020’ in onze webshop en ga mee de strijd aan tegen het coronavirus.
Een loopje a day, keeps the doctor and the virus away! Doe jij mee?
Vragen of advies nodig?
Word je graag persoonlijk geadviseerd? Maak een afspraak en kom langs in onze winkels zodat onze adviseurs al je vragen kunnen beantwoorden. Onze adviseurs staan ook van maandag tot zaterdag voor je klaar met online advies via onze WhatsApp live chat dus aarzel niet om hen te contacteren (+32 479 05 65 99).
- Maandag t/m zaterdag | 09:30 - 18:00
- Alle berichten die buiten de live momenten gestuurd worden, worden zo snel mogelijk beantwoord.
* Deze kortingscode is geldig van 1.11.20 t.e.m. 12.12.20 en geldt op loopkleding (niet op sokken, sportbeha's en compressie). Deze code is niet cumuleerbaar met andere kortingen en enkel geldig op de producten voorradig in onze webshop.
Tags:
coronavirus,
wemoverunners,
keeponrunning
Deel dit artikel