Adviseur Pieter-Jan is niet vies van een uitdaging. Binnenkort neemt hij deel aan de Marathon des Sables. Wij volgen zijn voorbereiding en wedstrijd op de voet. Dankzij deze live-blog, met wekelijks meerdere updates, hoef jij evenmin iets te missen.
Tags: Marathon des Sables, #teamrunnerslab, Team Runners' lab
Davinia en Aaron stonden begin oktober beiden met een concreet doel voor ogen aan de start van de London Marathon. Ze beten allebei hun tanden stuk op die verhoopte tijd, maar blikken ondertussen wel terug op een onvergetelijke ervaring. Hun verhaal.
Tags: New Balance, London Marathon, Virgin Money London Marathon, Team Runners' lab
2.347 moedwillige atleten stonden afgelopen vrijdag aan de startlijn van de UTMB. ‘Slechts’ 1.521 onder hen haalden de finish van deze mythische tocht van 170 km. Senne De Schouwer, adviseur in Zaventem, was één van hen. Lees hier zijn verhaal:
De adidas Adizero Boston van weleer is niet meer. De tiende versie van dit vermaarde model kan rekenen op de revolutionaire technieken uit wedstrijdexemplaren waardoor de weg naar nieuwe records open ligt.
Tags: Adizero Boston 10, Runners' lab Athletics Team, adidas running, Team Runners' lab, adidas
Runners’ lab pakt groots uit. In het weekend van 1 en 2 mei presenteren wij jullie de Runners’ lab Flandrien Race: een exceptionele, virtuele loopwedstrijd over 10, 21 of 42 kilometer. Schrijf je nu in!
De adidas Solar-lijn wordt getypeerd door zijn Boost-materiaal en duurzaamheid. Deze trainingsschoenen zijn echte allrounders. Samen met de atleten van het Runners lab Athletics Team ontleedden wij onderstaande adidas modellen.
Tags: solarglide, solarcharge, Runners' lab Athletics Team, Team Runners' lab, adidas, solarboost
Sta ons vrij om te zeggen dat 2020 een jaar was met vallen, rechtkrabbelen, door de knieën gaan en weer opstaan. Het was ongetwijfeld voor iedereen een lastig jaar. Laten we even het slechte vergeten en aandacht schenken aan de mooie momenten.
Tags: Team Runners' lab
Het coronavirus houdt de (sport)wereld tot op de dag van vandaag nog steeds in een houdgreep. Gemotiveerd blijven doortrainen in een periode zonder al te veel doelen of wedstrijden is voor sommigen niet evident. Geen nood, weve got your back!
Het coronavirus houdt de (sport)wereld tot op de dag van vandaag nog steeds in een houdgreep. Gemotiveerd blijven doortrainen in een periode zonder al te veel doelen of wedstrijden is voor sommigen niet evident. Geen nood, weve got your back!
Het coronavirus houdt de (sport)wereld tot op de dag van vandaag nog steeds in een houdgreep. Gemotiveerd blijven doortrainen in een periode zonder al te veel doelen of wedstrijden is voor sommigen niet evident. Geen nood, weve got your back!
Tags: Motivatie, Team Runners' lab, wemoverunners, keeponrunning
HOKA heeft het afgelopen jaar weer drie gloednieuwe loopschoenen aan hun catalogus toegevoegd, geïnspireerd op hun voorganger. De HOKA Clifton 7, Rincon 2 en Arahi 4 hebben dan ook de lastige taak om beter te doen dan hun voorgangers.
Al 15 jaar is Runners' lab trouwe partner van de Antwerp 10 miles. Gedurende die 15 jaar staat ook #teamrunnerslab elk jaar aan de start van de 10 miles of marathon. We verzamelen hier een aantal fun facts en cijfers door de jaren heen.
Tags: Runners' Lab Expo, Antwerp 10 Miles, Team Runners' lab
Een debuut op de marathon, deelname aan de Antwerp 10 Miles of een eerste trail wedstrijd. Vele lopers hadden mooie plannen gemaakt. Helaas kwam er een rood kruis door de voorjaarsloopkalender. Een logische beslissing in deze moeilijke periode.
Tags: Team Runners' lab
Dit is de weg van Davinia & Yasmin richting de marathon van London.
Tags: Virgin Money London Marathon, Team Runners' lab, New Balance Running
Runners' lab adviseur Manuela Soccol stapt maandag op het vliegtuig richting Qatar. Lees het interview.
Tags: Team Belgium, ATNI, DOHA 2019, IAAF, Team Runners' lab, Manuela Soccol, New Balance Running, marathon
2 teams | 271,6 km | 16.000 hoogtemeters | 8 dagen | 4 landen
Tags: Transalpine Run, Runners' lab Flandriens, Trail Running, Team Runners' lab
Na een eerste deelname in 2016, staat team Runners' lab nu met 2 teams aan de start van Transalpine Run!
Tags: Transalpine Run, Runners' lab Flandriens, Trail Running, Team Runners' lab
Zin om eens uit je comfortzone te komen en een uitdaging aan te gaan samen met team runners' lab?
Meld je aan en doe mee! Antwerpen Loopt ambassadeurs Sofie Goos, Jean-Marie Pfaff, Marc Herremans, Roger van Damme en Sebastien Bellin zijn ook dit jaar weer van de partij.
Tags: runs Antwerp 10 Miles, Sebastien Bellin, Roger van Damme, Jean-Marie Pfaff, Sofie Goos, Antwerp 10 Miles, atv, sportoase, antwerpen loopt, Team Runners' lab, Keep On Running
Wij laten onze snor staan voor alle vaders, broers, zoons en vrienden. Join us!
Tags: Team Runners' lab, Movember Foundation, Runners don't shave